Përshkrimi i librit:

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-49-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Fjalët e mia të para - Libra me tinguj dhe prekje (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-177-49-0
CHF23,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë