nga: Chris Anderson

 

Përshkrimi i librit:

Ky është libri më i mirë rreth të folurit dhe komunikimit publik, i shkruar nga Chris Anderson, krijuesi i platformës TED. Nëse doni të flisni bukur, dhe në modën dhe standardet e shekullit të XXI, ky është padyshim udhëzuesi më i mirë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pema

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9951-721-21-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 281

Fjalimet TED - Chris Anderson

SKU: 978-9951-721-21-9
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë