nga: Enis Sulstarova

 

Përshkrimi i librit:

Fjalor i gjuhës shqipe 2006, me rreth 48 mijë fjalë (me kopertinë të trashë)

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë

Botuar në: 2006

ISBN: 978-99943-817-5-X

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 1252

Fjalor i gjuhës shqipe 2006 -

SKU: 978-99943-817-5-X
CHF45,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë