Përshkrimi i librit:

Fjalor Shqip-Frengjisht nga Vedat Kokona.

Rreth 43 000 fjalë dhe shprehje

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Kokona

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9928-4393-0-7

Formati: me kapak të hollë

 

Fjalor Shqip-Frengjisht -Vedat Kokona

SKU: 978-9928-4393-0-7
CHF35,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë