Përshkrimi i librit:

Në këtë libër, bebet kanë mundësi të prekin e të ndiejnë sqepin me majucë të flamingos ngjyrë trëndafili, pendët e buta, gjurmët prej rëre… Pastaj do të njohin mami dhe babi flamingon që kujdesen për flamingon e vogël, që sapo del nga veza krak-krak e ia bën çip- çip.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-73-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 0-3 vjeç

Flamingoja - Prek dhe ndiej (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-287-73-1
CHF12,50Price