nga: Charles Duhigg

 

Përshkrimi i librit:

Nëse ne kuptojmë sekretet e shprehisë, mënyrën e funksionimit të tyre, mund ta transformojme biznesin tonë, dhe jetën tonë. Ky libër ofron shumë sekrete që vlejnë në përditshmëri. Suksesi i këtij botimi dëshmohet edhe nga vlerësimet që i kanë bë mediat më të njohura në botë dhe shitjet në miliona kopje, duke u kthyer në bestseller në një periudhë rekord.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2015

ISBN: 390-1509-090-01-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 400

Fuqia e shprehisë - Charles Duhigg

SKU: 390-1509-090-01-1
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë