Përshkrimi i librit:

Ndihmojeni beben tuaj të kuptojë që ditëlindjet janë argëtim. Lexojini fjalët së bashku, ndërkohë që ajo mëson dhe luan. Shiko sa e shndritshme është dhurata, zgjidh një ngjyrë te kapelat festive, fryji fort qirinjtë e tortës dhe njihu me miqtë e festës! Përveçse do të njohë shumë personazhe interesante dhe do të zhvillojë ndjesinë e prekjes, fëmija do të njohë edhe konceptet e së bukurës, të interesantes, të ngjyrave... dhe, të gjitha këto, përmes lojës e argëtimit. Çfarë pret? Gëzuar ditëlindjen me “Prek dhe ndiej”!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-23-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 0-3 vjeç

Gëzuar ditëlindjen - Prek dhe ndiej (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-23-1
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë