nga: Donna Tartt

 

Përshkrimi i librit:

 

Theo Decker, një 13-vjeçar, i shpëton mrekullisht një aksidenti që vret nënën e tij. I braktisur nga babai i tij, Theo është marrë nga familja e një miku të pasur. I hutuar nga shtëpia e tij e re  në Park Avenue, i shqetësuar nga shokët e shkollës që nuk dinë të flasin me të, dhe i torturuar mbi të gjitha nga një dëshirë e madhe për nënën e tij, ai kapet për një gjë që i kujton asaj: një e vogël, pikturë misterioze mahnitëse që përfundimisht e tërheq Teon në një komunitet të pasur dhe izolues arti...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Omsca – 1

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9928-132-43-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 488

Gardalina, vol. 2 - (Donna Tartt)

SKU: 978-9928-132-43-7
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë