Përshkrimi i librit:

Plot pasion, por objektiv - libri i parë praktik që ju mëson për prindërimin, duke sjellë fakte, e jo duke hamendësuar, se si t'i rritni sa më mirë fëmijët tuaj. ZBULO FORCËN E DASHURISË mes teje dhe fëmijës; mëso se prekja, e qeshura dhe loja nxitin hormonet që zhvillojnë aftësinë për të dashuruar jetën. ZBULO TË VËRTETËN për strategjitë e përkujdesit ndaj fëmijëve, duke hulumtuar mënyrat se si e brumos përvoja trurin e foshnjës. MËSO T'U PËRGJIGJESH shpërthimeve të çastit e të lotëve, që ta ndihmosh fëmijën dhe veten për të bërë gjumë të ëmbël gjatës natës. Shkruar nga psikoterapistja për fëmijë, autore librash për shëndetin mendor dhe e nderuar me çmime të ndryshme, Margot Sunderland. Shpjegon gjithçka në mënyrë shkencore pa u shkëputur nga realiteti i rritjes së një fëmije.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-186-92-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 304

Përmasat e librit: 191 x 239 x 23 mm

Gjithçka që duhet të dinë prindërit - Margot Sunderland

SKU: 978-9928-186-92-8
CHF37,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë