nga: Veton Surroi

 

Përshkrimi i librit:

Libri që përshkruan shkatërruesit e shtetit që na mbajnë nën zaptim.Edhe një kritikë ndaj klanit pronto, ideologjisë së bullshit-it dhe veprimeve që e kanë ringjallur Millosheviqin në Kosovë e Serbi. Përse Kosovën e sundon grupi më i paarsimuar dhe më i padijshëm? Si po e bëjnë portalet e klanit pronto një prillin çdo ditë; Si po na mbajnë të izoluar Serbia dhe gjuha e sharraxhinjëve; Përse jemi më afër Afganistanit, Sirisë e Irakut se sa Francës e Gjermanisë?

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Koha

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9951-685-51-1

Formati: me kapak të hollë

 

Gorillat që s'i pamë - Veton Surroi

SKU: 978-9951-685-51-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë