Përshkrimi i librit:

Asnjë udhëheqës amerikan, që prej librit Profile Kuraje të Presidentit Xhon F. Kenedi, nuk ka shkruar një traktat politik më të kthjellët, më të mprehtë dhe më gjallërues se libri Guximi për të shpresuar i Barack Obama-s.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dudaj

Botuar në: 2008

ISBN: 978-99943-0-080-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 428

Përmasat e librit: 140 x 220 x 30 mm

Guximi për të shpresuar -Barack Obama

SKU: 978-99943-0-080-8
CHF26,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë