Përshkrimi i librit:

Hajdutja e librave" vlerësohet për guximin e Zusakut, një guxim i shprehur më herët edhe në "Unë jam lajmëtari". Do të lexohet dhe pëlqehet në masë sepse tregon një histori në të cilën librat bëhen thesare. Dhe se askush nuk e kundërshton këtë ndjesi.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Shqiptare

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9928-00-107-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 512

Përmasat e librit: 142 x 205 x 41 mm

Hajdutja e librave - Markus Zusak

CHF22,50Price