Përshkrimi i librit:

Një qenush i vogël bukurosh argëtohet sa s’ka më në fermë dhe kafshët e tjera i bëjnë shoqëri ashtu siç i pëlqen atij. Por a e dini ç’është më interesantja? Libri ka një buton të madh e tërheqës. Mjafton që fëmija të vendosë gishtin e vockël mbi të, ta shtypë pakëz dhe do të dëgjojë tingullin e gëzueshëm e aq të pëlqyeshëm të këtij qenushi: Ham-ham! Pas kësaj, ky do të bëhet një ndër librat më të dashur për vogëlushët.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-78-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Ham- Libra me një tingull (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-78-1
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë