Përshkrimi i librit:

Në këtë libër ndërthuren tri mënyra për t’u argëtuar: një përrallëz e bukur, e shoqëruar me ilustrime të shkëlqyera; gjashtë figura në formë mozaikësh, që fëmijët mund t’i krijojnë me doçkat e tyre të vogla; dhe shumë tinguj mahnitës, që ata mund t’i dëgjojnë duke shtypur butonët. Udhëtoni me Hirushen kur shndërrohet nga një vajzë fatkeqe, në një princeshë mahnitëse. Magjia e zanave, që zgjat deri në mesnatë, për ju do të zgjasë sa herë ta merrni në dorë këtë libër.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9995-665-10-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 3-6 vjeç

Hirushja - Përralla me mozaikë dhe muzikë

SKU: 978-9995-665-10-4
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë