nga: H.A.Guerber

 

Përshkrimi i librit:

y libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14-18 vjeç.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Plejad

Botuar në: 2012

ISBN: 978-9995-657-78-9

Formati: me kapak të hollë

 

 

Historia e Romës - H.A.Guerber

SKU: 978-9995-657-78-9
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë