nga: Hélène Adeline Guerber

 

Përshkrimi i librit:

Ky libër sjell historinë e Grekëve të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14-18 vjeç.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Plejad

Botuar në: 2012

ISBN: 978-99956-57-77-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 336

Përmasat e librit: 145 x 205 x 23 mm

Histroria e Grekëve - Hélène Adeline Guerber

SKU: 978-99956-57-77-2
CHF19,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë