nga: Grup Autorësh

 

Përshkrimi i librit:

E dini se si mund të bëhesh iluzionist i famshëm, si Houdini? Po se cili ka qenë djepi i iluzionologjisë? Cilat janë truket e syrit dhe shqisat e çuditshme? Të gjitha do t’i mësoni këtu! Njihni babanë e magjisë së kartave dhe mësojini truket edhe ju, me anë të një libërthi që gjendet në brendësi, bashkë me karta të vërteta. Njihni Lafajetin e Madh, shfaqjet e të cilit prenotoheshin me vite para se të jepeshin, Chung Ling Sonë që kapte plumbat, Hofcinserin, babanë e kartave, Asrën,

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-4160-6-3

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 30

Mosha: mbi 8 vjeç

Iluzionologjia

SKU: 978-9928-4160-6-3
CHF45,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë