Përshkrimi i librit:

Aventurë me piratë për të gjetur arin, ku Xhim Houkins, një i ri guximtar, i zgjuar dhe trim, bëri që kjo ngjarje të ndodhë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dija

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-782-06-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 52

Grupmosha: (9-15) vjeç

Ishulli i thesarit - Robert Luis Stivenson

CHF7,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë