nga: Jojo Moyes

 

Përshkrimi i librit:

Ky është nga romanet e fundit të autores me famë botërore tashmë, sepse romanet e saj lexohen anë e mbanë botës, të përkthyera në shumë gjuhë. Por «Kali valltar» është tjetërsoj, krejt ndryshe, i pazakontë, i mrekullueshëm… Pas leximit të tij, e di, do të ndiheni krejt tjetër. Dhe kjo sigurisht është një fitore e madhe…

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Uegen

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-03-347-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 424

Përmasat e librit: 140 x 205 x 23 mm

Kali valltar - Jojo Moyes

SKU: 978-9928-03-347-5
CHF24,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë