Përshkrimi i librit:

Vogëlushja Klara ka shumë dëshirë të kërcejë dhe me kostumin e baletit ngjan si një balerinë e vërtetë.

Bashkë me shoqen e saj Lina ato bëjnë prova për të dhënë një shfaqje para kukullave të tyre. Klara i fton mikeshat e veta të vogla të kërcejnë bashkë me të.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2015

ISBN: 978-608-237-036-1

Formati: me kapak të trashë dhe të butë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

Vogëlushja: Klara luan balerinash - Emilie Beaumont

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë