Përshkrimi i librit:

Një kod gjenial i fshehur në veprat e Leonardo Da Vinçit. Një vrap i dëshpëruar nëpër katedralet dhe kështjellat e Europës. Një e vërtetë që të lë gojëhapur fshehur në shekuj. Më në fund zbulohet. Sipas miliona lexuesve në mbarë botën leximi i Kodit të Da Vinçit është një përvojë krejt ndryshe nga të tjerat.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dudaj

Botuar në: 2006

ISBN: 99943-33-03-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 566

Përmasat e librit: 140 x 200 x 35 mm

Kodi i Da Vinçit - Dan Brown

SKU: 99943-33-03-8
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë