nga: Grida Duma

 

Përshkrimi i librit:

Grida Duma hyri në përditshmërinë e jetës publike shqiptare me një sistem të menduari krejt të vetën. Të ri dhe imponues. Libri i saj është konfirmim i një personaliteti të njohur. Mendimi dhe gjykimi i Grida Dumës ka thellësinë e një filozofi, debate dhe polemika zhdërvjellësinë e një sofisti, humori gjithmonë njerëzor dhe i përmbajtur ka kripën e këndshme të mencurisë, fraza elegancës e stilistit. Grida Duma ishte dhe është një zbulim befasues, gjithmonë e lirë e varur nga vetvetja. Ajo dhe kur nuk je në një mendje me të të detyron ta dëgjosh apo ta lexosh deri në fund dhe të mendosh…

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: UET Press

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-236-88-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 242

Koha për politikë - Grida Duma

SKU: 978-9928-236-88-3
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë