Përshkrimi i librit:

Ky libër përmban 12 përralla me zana. Kopshti që do të gjeni në këtë libër, është i magjepsur. Hyni në të dhe zbuloni të fshehtat e zanave të luleve. Me historitë magjike dhe vizatimet elegante, natyra do t’ju shpaloset në krejt bukurinë e saj, me aroma dhe ngjyra të shndritshme, gati për të ndryshuar teksa stinët ndjekin njëra-tjetrën. Po ta lexoni librin më ëndje, do të përjetoni e do të ndjeni si të gjallë gjithçka të bukur e gati hyjnore që përjetoni e ndjeni në natyrë në çdo stinë. Provojeni, vogëlushe!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-19-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 40

Grupmosha: +5 vjeç

Kopshti magjik i zanave

SKU: 978-9928-287-19-9
CHF23,00Price