nga: Emine Oktrova

 

Përshkrimi i librit:

Çfarë hanë fëmijët dhe kafshët? Ndihmojini të vegjlit t’u përgjigjen pyetjeve, duke hapur “dritarezat” me figura në faqet e këtij libri. Kur të hapni “dritarezen” që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm të kafshës që po ha ushqimin.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2012

ISBN: 978-608-237-004-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 10

Ku është ushqimi? - ( Për fëmijët 0-2 vjeç)

SKU: 978-608-237-004-0
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë