Përshkrimi i librit:

A ka mik më të mirë sesa një kalë poni dhe a ka më mirë sesa të mësosh se si kujdeset për të vogëlushja që të pret në këtë libër fantastik? Një ditë shëtitje, një vizitë te veterineri, një palë potkonj te kovaçi, orari për të ngrënë apo për të bërë një ekskursion... le pastaj kur vjen në jetë një poni i vockël! Këto dhe të tjera do t’i gjeni në këtë libër, ku mësoni më shumë për kafshët kaq miqësore me njerëzit dhe, njëkohësisht, luani me mozaikë, duke i krijuar figurat e mrekullueshme me duart tuaja.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9995-641-57-3

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 18

Grupmosha: 3-6 vjeç

Kuajt e vegjël poni - Libra të mëdhenj me mozaikë (3-6 vjeç)

SKU: 978-9995-641-57-3
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë