nga: Haruki Murakami

 

Përshkrimi i librit:

"Ashtu, nëpër pezullinë e dritës përmbi errësirën, Murakami ia del të zbulojë kudo fosforeshencë, veçmas aureolat rreth njerëzve, të cilat shkëlqejnë shumë më ndritshëm gjatë natës dhe kur ngatërrohen mes tyre, por që fiken agimeve kur zëmë e nisim udhët tona të ndara." New York Times

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Skanderbeg books

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-221-36-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 160

Kur bie nata - Haruki Murakami

SKU: 978-9928-221-36-0
CHF22,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë