nga: Henrik S. G.

 

Përshkrimi i librit:

Dhe u munduat aq shumë për ta hapur gropën, të më varrosnit thellë, sa më thellë, dhe… kur më në fund ia dolët mbanë, more qafirë, harruat që unë isha një farëz që mbin.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Dudaj

Botuar në: 2019

ISBN: 978-99943-0-596-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 264

Kur heshtin kambanat - Henrik S. G.

SKU: 978-99943-0-596-4
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë