nga: Linda Green

 

Përshkrimi i librit:

Një lojë symbyllazi me vajzën do të kthehet në makthin më të keq për një prind. Ela, vogëlushja e shkathët dhe e zgjuar zhduket pa lënë gjurmë. Policia, media dhe familja kujtojnë se e dinë kush mund ta ketë rrëmbyer, por po sikur krimineli i vërtetë të mos jetë një i huaj? Po sikur ai të jetë i bindur se po bën gjënë e duhur me vogëlushen? Dhe, mbi të gjitha, po sikur vajza të mos gjendet më?

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Living

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-216-96-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 302

Kur mbylla sytë - Linda Green

SKU: 978-9928-216-96-0
CHF23,00Price