nga: Grup Autorësh

 

Përshkrimi i librit:

"Ky është Dritëroi im", një libër në kujtim të shkrimtarit të madh.

Shtatorin që erdhi nisa studimet me korrespodencë. Përvoja e hidhur e viteve të gjimnazit dhe gjithë ato vite më kishin dhënë mjaft mend për të vlerësuar mësimet. Librat e shkollës i merrja gjithnjë me vete gjatë udhëtimeve të shërbimit nëpër Shqipëri. 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botimet Dritëro

Botuar në: 2020

ISBN: 978-99927-34-79-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 1023

Ky është Dritëroi im - Grup Autorësh

SKU: 978-99927-34-79-7
CHF34,90Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë