Përshkrimi i librit:

Lakuriq Sygjelbri është një banor i pazakontë i shkollës së fëmijëve. Ai fle mu në shtyllën e ziles. Askush nuk e kishte menduar se ai dhe familja e tij që fle ditën dhe fluturon natën, do të ishte aq e dobishme, deri kur... Ndiqni aventurat e lakuriqëve të natës, shëtitni bashkë me ta dhe argëtohuni me ngjarjet e gëzueshme të libërthit. Duke u zbavitur, do të mësoni më shumë për disa kafshë që nuk do ta kishit menduar kurrë se janë aq të dobishme për natyrën dhe për jetën tonë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-64-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 16

Grupmosha: 3-6 vjeç

Lakuriq Sygjelbri - (Të vogla, por të dobishme)

SKU: 978-9928-240-64-4
CHF9,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë