nga: Ayse Kulin

 

Përshkrimi i librit:

NJË KRYEVEPËR NGA AYSE KULIN: Historia e familjes së një pashai në grahmat e fundit të Perandorisë Osmane. Intrigat, vuajtjet dhe tragjeditë e tyre, por edhe çastet e bukura, të shoqëruara me histori pasionesh dhe dashurish.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Efekos

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9951-660-88-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 366

Lamtumira - Ayse Kulin

SKU: 978-9951-660-88-4
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë