nga: Jennifer L. Scott

 

Përshkrimi i librit:

20 sekrete për stilin që autorja Jennifer Scott i mësoi duke jetuar në Paris. Një udhërrëfyes i mirëfilltë për të gjitha femrat që duan të përmirësojnë cilësinë e jetesës. Një histori personale, e mbushur me rrefime gazmore dhe vëzhgime për stilin. Gjallëria dhe sinqeriteti me të cilin përcillet çdo fjalë, janë një urë lidhëse për të gjitha ato gra dhe vajza që u pëlqen modeli francez i jetesës, por që nuk kanë mundësi dhe një vit kohë të qëndrojnë në Paris. –The New Yourk Times Një libër kushtuar mënyrës së magjishme të jetesës parisiane, bazuar mbi vëzhgime dhe sugjerime të hollësishme se si të ndërthurni mënyrën e jetesës me stilin tipik të të veshurit francez. – Daily Mail

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Living

Botuar në: 2019

ISBN: 978 9928 216 73 1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 264

Leksione nga Madame Chic

CHF19,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë