nga: Giovanni Caselli

 

Përshkrimi i librit:

Një libër për "detektivët" e dijes, të etur për të pasuruar njohuritë. Një enciklopedi e përgjithshme që ngre dhe u jep përgjigje pikëpyetjeve që kanë të bëjnë me historinë e zhvillimit të njerëzimit, që nga fillimet e tij e deri më sot.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99956-704-2-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 240

Përmasat e librit: 220 x 290 x 23 mm

Grupmosha: 7-13 vjeç

Libri i madh i progresit të njerëzimit - Giovanni Caselli

SKU: 978-99956-704-2-9
CHF32,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë