Përshkrimi i librit:

Një udhëzues themelor për kujdesin ndaj vetes dhe foshnjës, nga ngjizja e fëmijës deri në moshën trevjeçare. Tërësisht praktik, i ilustruar plotësisht dhe i indeksuar.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2014

ISBN: 978-992-84-16-070

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 264

Përmasat e librit: 240 x 290 x 0 mm

Libri i plotë i përkujdesit për nënën dhe fëmijën - Elizabeth Fenwick

SKU: 978-992-84-16-070
CHF39,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë