Përshkrimi i librit:

Princesha e vërtetë je ti! Përgatituni të vallëzoni, të shkëlqeni dhe të gëzoni! Thellë brenda çdonjërës prej jush fle një princeshë rrezëllitëse, e cila pret çastin të dalë e të shfaqet në dritën e diellit dhe tani, falë ndihmës së këtij libri, ëndrra juaj do të marrë jetë! Shfletojeni dhe do të mësoni se si të visheni si një hyjneshë, të vallëzoni bukur dhe të bëni biseda të këndshme. Zbuloni si të silleni si ZONJUSHË e përkryer në çfarëdolloj situate.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: x

ISBN: 978-9995-641-86-3

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 26

Përmasat e librit: 260 x 260 x 0 mm

Grupmosha: (6-9) vjeç

Libri i princeshës - Grup autorësh

SKU: 978-9995-641-86-3
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë