Përshkrimi i librit:

Ky libër është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën mahnitëse të kërcimit. Fotografitë shoqërojnë të gjitha fazat që duhen kaluar për t’u bërë balerinë, që nga mësimet e para e deri te shfaqja. Këtu do të mësoni pozicionet, mjetet e punës së një balerine, ushtrimet dhe gjithë çka ju nevojitet për t’u bërë një balerinë e shkëlqyer. Mësoni magjinë elegante që quhet balet! Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për kërcimtarët e vegjël.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-38-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 4-9 vjeç

Libri im i parë i baletit

SKU: 978-9928-177-38-4
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë