Përshkrimi i librit:

Ky libër është një udhërrëfyes i mrekullueshëm i këtij sporti kaq të dashur e popullor, me fotografi që ilustrojnë çdo aspekt të tijin. Në të do të gjeni udhëzime që do t’ju përmirësojnë si futbollist, do të mësoni rregullat themelore të mbrojtjes dhe të mjeshtërisë në sulm, deri te lëvizjet teknike, mënyrat se si të gjuash një penallti pa gabuar dhe shumë taktika të lojës. Veç këtyre, do të njiheni me lojtarët e mëdhenj të të gjitha kohërave, me skuadrat e famshme dhe me turnetë e paharrueshëm të futbollit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-34-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 64

Grupmosha: 6-10 vjeç

Libri im i parë i futbollit

SKU: 978-9928-177-34-6
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë