Përshkrimi i librit:

Liza e vogël u bën mësim kukullave të saj, njësoj si një mësuese e vërtetë: ajo bën apelin, shkruan me shkumës, pyet dhe jep detyra. Duke luajtur me Lizën dhe kukullat e saj, fëmijët mësojnë për profesionin e mësuesit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-02-244-8

Formati: me kapak të trashë dhe të butë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

Vogëlushja: Liza luan si mësuese - Emilie Beaumont

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë