• Llampë leximi:

  - Per sy të shendetshem

  - 5 Nivele të ndriqimit

  - Bateri me kapacitet të lartë dhe rimbushëse USB

  - Dizajn praktik dhe elegant

  Marka Flowlamp
  Masa 8.8 x 5.6 x 25 cm; 270 Gramm
  Prodhuesi Furuo
  Stili Modern
  Ngjyra Amber
     
     
  Tensioni 3.7 Volt

   

     
  Tipi LED
  Energieeffizienzklasse A++
  Konsumi 4 Watt
     
     
  Pesha 270 g

  Llampë leximi 16 LED -Amber

  SKU: 100002
  CHF29,50Price

   Thjesht paguani online
   Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

   Mundësitë e pagesës

   Transporti

   Socials

   • Facebook
   • Instagram

   Përfitoni nga ofertat tona

   Regjistrohu për newsletter tonë