Përshkrimi i librit:

Pa eja të luajmë kukafshehthi! Ne jemi ca kafshë të strukura pas fletëve të këtij libri, që të tregojmë vetëm një pjesë të trupit tonë. E di, nëse je i vëmendshëm, nuk do të të shpëtojnë dot lakimet dhe ngjyrat që do të të tregojmë përmes dritares së hapur. Rreth nesh ka plot figura shumëngjyrëshe dhe ne jemi duke bërë diçka që ti do ta mësosh, sapo të hapësh faqet e librit për të na parë dhe për të lexuar çfarë shkruhet aty. Dihet që edhe ti, edhe prindërit, do të argëtoheni pa masë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-01-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 1-3 vjeç

Loja e Kafshëve - Shih dhe gjej (1-3 vjeç)

SKU: 978-9928-177-01-8
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë