Përshkrimi i librit:

Lola e vogël luan si mama me kukullën e saj. Ajo e shëtit atë në park, i mëson për zogjtë e natyrën, e ushqen, i ndërron pelenën, i bën banjë dhe e vë në gjumë duke i kënduar ninullë. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe argëtohet, duke luajtur me Lolën dhe kukullën e saj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-02-245-5

Formati: me kapak të trashë dhe të butë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

 

Vogëlushja: Lola luan si mama - Emilie Beaumont

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë