nga: Blendi Fevziu, Baton Haxhiu

 

 

Përshkrimi i librit:

Përshkrim i shkurtër

Libri me autorë Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu, është një lloj “dosje e lavdisë” së Thaçit në luftën e Kosovës, kundër një “dosje akuzash” me të cilat presidenti përballet tashmë në hagë, në kuadrin e Gjykatës Speciale

 

 

Shtëpia Botuese:  UET Press & MAPO Editions

Botuar në: 2017

ISBN:  978-9928-320-34-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 282

Lufta e Kosovës - Blendi Fevziu, Baton Haxhiu

SKU: 978-9928-320-34-6
CHF24,50Price