nga: Edith Durham

 

Përshkrimi i librit:

Ky libër sjell betejën që u bë në prag të Luftës së Parë Botërore mes forcave shqiptare dhe malazeze, dhe forcave osmane, ku autorja ishte dëmshmitare në zhvillimin e ngjarjeve, të cilat më pas i dëshmoi përmes shkrimit të këtij libri.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-192-49-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 322

Lufta per Shkodren - Edith Durham

SKU: 978-9928-192-49-3
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë