nga: Diola Dosti

 

Përshkrimi i librit:

Trupi jonë ka një ligj universal që askush sot nuk ia ka dalë ta mundë. Është Ligji i Karmës, i cili në literatura fetare përshkruhet si ‘ç’do mbjellësh, do korrësh’. Ujiteni trupin me fruta dhe perime apo me produkte të natyrës dhe rezultati juaj, do të jetë burim frymëzimi për brezat pasardhës. Ujiteni trupin tuaj me plehëra industrial dhe ajo çfarë do t’ju mbetet për të thënë do të jetë.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Magjia e Librit

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-693-21-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 244

Mësimet e Diolës (Ushqim për çdo sëmundje)

SKU: 978-9951-693-21-9
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë