Përshkrimi i librit:

Kjo seri interesante për të vegjlit përmban 4 libra: Mëso numrat me kafshët e fermës, Shtëpi, e ëmbla shtëpi, Dinoja i vogël kërkon mamin, Mëso ngjyrat me Leon. Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore. Vogëlushëve u pëlqejnë vjershat, sidomos kur këto shoqërohen me ilustrime të plota, me ngjyra të mrekullueshme. Me këtë seri, ata do të dëfrehen pa masë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN:978-9928-287-23-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: (1-3 vjeç)

Mëso numrat me kafshët e fermës-Libri im i parë me Mozaikë (1-3 vjeç)

SKU: 978-9928-287-23-6
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë