Përshkrimi i librit:

Sa hileqar që është ky Trazovaçi! Atij nuk i pëlqen aspak të humbasë në lojë, ndaj bën hile pas hileje që kjo të mos ndodhë. Por miqtë e tij nuk ia pëlqejnë fare këtë ves, ndaj e kanë lënë vetëm... Shoqërojeni Trazovaçin, ndërsa zebra Afta i tregon atij se pse askush nuk dëshiron të luajë me të. Me siguri do të bëheni njësh me të gjatë aventurave gazmore që do të përjetojë... Do të qeshni, do të zbaviteni dhe do të mësoni bashkë me të se si mund të bëhesh një njeri sa më i mirë.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-46-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 30

Grupmosha: 3-6 vjeç

Mëso të luash pa hile me hipopotam Trazovaçin - (Jetojmë së bashku)

SKU: 978-9928-240-46-0
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë