nga: Besir Zyberi, Enis Vidishiqi

 

Përshkrimi i librit:

"Magjia e shkronjave", eshte liber ku permes ngjyrosjes dhe fjaleve femijet mesojne shkronjat. Eshte nje liber qe ne esence ka per qelllim qe permes lojes femijet te mesojne se si duket dhe si duhet ta shkruajne nje shkronje.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Magjia e Librit

Viti i Botimit: 2016

ISBN: 978-995-693-11-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 36

 

Magjia e shkronjave (Libër për ngjyrosje)

SKU: 978-995-693-11-0
CHF5,95Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë