Përshkrimi i librit:

Bashkojuni majmunit mistrec e të shkathët, teksa u kurdis rrengje miqve të xhunglës, ashtu siç di të bëjë vetëm ai. Pastaj, pasi ta njihni mire majmunin e këndshëm e ta bëni shok për kokë, vendosni gishtin e vockël mbi butonin e madh e të bukur, shtypeni lehtë dhe do të dëgjoni tingullin e tij të gëzueshëm. Ai ju fton të luani me të, prandaj, bëhuni gati për një përrallëz të zhurmshme prej xhungle!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-76-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Majmuni Mistrec - Libra me një tingull (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-76-7
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  by Libraria Shqiptare KLG

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë