Përshkrimi i librit:

u mëson gjithçka që duhet, për të shndërruar pamjen dhe për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj të natyrshme. 50 pamje fantastike, nga makjazhi i përditshëm deri te paraqitja joshëse e mbrëmjes.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2020

ISBN: 978-992-81-77-339

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 144

Make-up për 10 minuta

SKU: 978-992-81-77-339
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë