Përshkrimi i librit:

Piloti i shpejtësisë, Çarli, është shumë i emocionuar, sepse sapo ka mbërritur dita e garës së madhe. Ai hipën në makinën e tij të kuqe të garave dhe niset. Po kush do të fitojë dhe kush do të marrë trofeun e artë? Që ta mësoni, duhet të shfletoni librin interesant. Ai është i pajisur me një timon që fëmijët mund ta prekin, ta rrotullojnë, ta shtypin e të dëgjojnë borinë e makinës së kuqe. Po ashtu, janë edhe 10 butona të tjerë, që, po t’i shtypin, do të dëgjojnë disa tinguj që dëgjohen ngaherë gjatë garave të tilla.  

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-15-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 10

Grupmosha: 3-6 vjeç

Makina e shpejtë e garave - (Libra me Timon)

SKU: 978-9928-287-15-1
CHF23,00Price